Loading...
Giriş Yap Hesap Oluştur

Çağrı Merkezi / (0216) 642 95 04

Emlak İstasyonu Türkiye

Anasayfa Yazılar Emlak İstasyonu Türkiye
Sevdiklerinizle Paylaşın

Emlak İstasyonu Türkiye

Emlak İstasyonu Türkiye ,

Emlak İstasyonu olarak Gayrimenkul sektöründe elde ettiğimiz tecrübemizle, kaliteye olan bağlılığımızla, müşterilerimizin ihtiyaçları karşısında gösterdiğimiz insan odaklı problem çözme becerimizle tamamen gayrimenkul varlıklarına odaklanıyoruz.

Hem ulusal, hem de uluslararası alanda dünyanın her köşesinde, her türlü gayrimenkul yatırımının satışı, satın alınması ve kiralanması süreçlerinde size özel stratejiler geliştiriyor ve detaylı pazar bilgimiz ve tecrübemiz sayesinde çağdaş, yenilikçi pazarlama metotları kullanarak müşterilerimizin gayrimenkul yatırımlarına yön veriyor, menfaatlerini korumaya yönelik tavsiyelerde bulunuyoruz.

Emlak İstasyonu sektörünün kurumsal ve markalaşma düzeyinde etik kurallara uyarak daha da büyüyeceğinize inanıyoruz.

Sektörde ismimiz gibi yüzde yüz yerli ve milli tek Franchising ofisi olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Hem logomuz, hem ismimiz ülkemizin geçmişten geleceğe tarihini yansıtan, tamamen TÜRK ve TÜRKİYE özüyle birleşen bir bayii zinciridir.

Emlak Yasa Tasarısı ve yürürlükteki Tüketici Yasaları, belirli bir marka altında etik, sistematik ve profesyonel bir yaklaşım mecburiyeti getirecektir. Bu gelişmeye şimdiden yatırım yapmayı önemli buluyoruz.

Emlak İstasyonu Şirketlerimize gelen projeleri disiplin ve ekip çalışmasıyla marka ve kurum altında değerlendirmek hedefimiz. Kendimize güveniyoruz, şirketimize ve değerlerimize güveniyoruz, ekibimize ve iş ortaklarımıza güveniyoruz, içinde yer aldığımız sektöre güveniyoruz. Bu güven geleceğimizi şekillendirecektir.

Gayrimenkul pazarlama sektörüne yeni bir sistem getiren Emlak İstasyonu Genç, dinamik, güler yüzlü, deneyimli, kadrosuyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.
Genel Müdürlüğümüz, İstanbul Çekmeköyde olmakla beraber 2023 ve sonraki yıllarda Türkiyenin tüm il ve ilçelerinde siz değerli müşterilerimize hizmet veren bayilerimiz olacaktır.

Amacımız; 
bu güne kadar olumsuz yönleriyle toplumumuzda yanlış imaj oluşturmuş gayrimenkul sektöründe bilinen negatif tabuları yıkmak, bu sektörde olması gereken dürüstlüğü korumaktır..
Açtığınız her telefonda karşınızda güler yüzlü, bilinçli, konusunda profesyonel, size yardımcı olmaktan gurur duyan bir arkadaşımızı bulacaksınız... 

Emlak İstasyonu Türkiye 
farkını yaşamanız için Çekmeköy'deki genel müdürlüğümüz ve merkez  ofisimizi ziyaret etmenizi bekliyoruz..

Emlak İstasyonu Türkiye
Halil GÜLER

Hemen ücretsiz ilan verin, kısa sürede alıcı bulun.

Ücretsiz İlan Ver!

Hemen
İlan Başvurunuzu
Yapın.

Danışmanlarımız
Başvurunuzu
İncelesin.

İlanınız
Tüm Ağımızda
Ücretsiz Yayınlansın!

İlanlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0216) 642 95 04

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.